Zabiegi kosmetyczne niejedno mają imię. Oferują Ci to, czego potrzebujesz, czyli zabieg depilacji laserowej trwale usuwającej owłosienie oraz fotoodmładzanie czy nawet makijaż permanentny – idealny dla nowoczesnej kobiety nie mającej czasu na tradycyjne pochłaniające czas malowanie się.

Depilacja laserowa – na czym polega?

Depilacja laserowa Wrocław to zabiegi wykonywane przy użyciu lasera diodowego. Urządzenie to emituje energię, która jest pochłaniana przez zawartą we włosie melaninę. Dociera do struktur odpowiedzialnych za wzrost włosa – owe zjawisko, zwane selektywną fototermolizą polega na podgrzewaniu włosa do około 70 stopni, uszkadzając jego macierz. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych laserów typu MedioStar Next PRO specjaliści osiągają satysfakcjonujący efekt już po 4 zabiegu.

Ciekawostka – nowoczesna technologia sprawia, że zabiegi są bezbolesne i bardzo skuteczne, pozostawiające trwałe efekty, a wszystko to dzięki przeprowadzonych na laserach badaniach klinicznych.

Fotoodmładzanie

Laser diodowy to nie tylko trwale usuwająca owłosienie depilacja laserowa ale również poprawa wyglądu skóry. Lasery pobudzają odnowę włókien kolagenowych dzięki podgrzaniu tkanek. Efektem jest poprawa struktury skóry, odnowa włókien, przez co skóra uelastycznia się, napina, a pory zamykają się.

Ciekawostka – zabieg wyrównuje również koloryt skóry i redukuje delikatniejsze zmarszczki.

Co jeszcze?

Zabiegi kosmetyczne to jednak nie tylko depilacja laserowa czy też zastosowanie lasera diodowego do fotoodmładzania, ale również leczenie grzybicy za pomocą nowoczesnego sprzętu, leczenie rumienia, peeling kawitacyjny, masaż twarzy, szyi i dekoltu z zastosowaniem ultradźwięków czy sonoforeza polegająca na wprowadzeniu substancji leczniczych w głębsze warstwy naskórka skutkująca rozjaśnieniem przebarwień, dotlenieniem i nawilżeniem skóry i głębokim odmłodzeniem.

A może makijaż permanentny?

Będąc w gabinecie kosmetycznym można dodatkowo zrobić sobie we Wrocławiu makijaż permanentny, który ma 8 głównych zalet:

  1. Fantastycznie podkreśla naturalne piękno.

  2. Oszczędza czas, który musiałabyś codziennie przeznaczyć na makijaż. To idealne rozwiązanie dla nowoczesnej kobiety żyjącej w biegu, mającej mnóstwo spraw na głowie i rozwijającej się na różnych polach.

  3. Jest trwały.

  4. Maskuje niedoskonałości skóry.

  5. Poprawia samopoczucie.

  6. Nie rozmywa się pod wpływem deszczu czy wysokiej temperatury.

  7. Jest doskonałą alternatywą dla pań, które nie lubią się malować, a które mimo to pragną wyglądać atrakcyjnie.

  8. Dopasowuje się do potrzeb każdej klientki – przed przystąpieniem do zabiegu specjalista przeprowadza rzetelny wywiad na temat indywidualnych oczekiwań.

Ciekawostka – Makijaż permanentny nie jest bolesny, gdyż specjaliści wykorzystują najwyższej jakości znieczulenie przeznaczone typowo do tego rodzaju zabiegu. Postaw więc na zabiegi kosmetyczne najwyższej jakości z użyciem nowoczesnych technologii. W czasie ingerencji kosmetycznej doświadczasz co najwyżej delikatnego drapania skóry czy mrowienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here