Zarówno w sklepach jak i w Internecie można znaleźć stroje kąpielowe o różnych kolorach, kształtach, materiałach, wiązaniach i dodatkach. W jakim kostiumie kąpielowym będzie najatrakcyjniej wyglądała nasza sylwetka? Na który rodzaj stroju plażowego powinniśmy się zdecydować – jednoczęściowy czy dwuczęściowy? 

Przeczytaj też: http://niepolka.pl/stroj-kapielowy-jedno-czy-dwuczesciowy-jaki-wybrac/

Duży wybór kostiumów kąpielowych 

Oferta strojów kąpielowych jest naprawdę szeroka. Obecnie można dostać praktycznie każdy krój i kolor kostiumu do kąpieli, jaki możemy sobie tylko wyobrazić. Na wieszakach sklepowych możemy znaleźć zarówno seksowne bikini, jak i doskonale modelujący sylwetkę strój jednoczęściowy. Odzież plażowa odkrywa dużo ciała, dlatego istotne jest, aby wybrać odpowiedni rodzaj stroju kąpielowego do swojej figury. Dobrze dobrany kostium do kąpieli będzie nie tylko tuszował niedoskonałości, ale również eksponował nasze atuty. 

Wybór odpowiedniego stroju kąpielowego 

Panie o kształtach klepsydry mogą sobie pozwolić praktycznie na każdy rodzaj i krój stroju kąpielowego. Kobiety o figurze gruszki powinny postawić na kostium dwuczęściowy, gdzie góra będzie wyrazista w kolorze i kształcie, a dół będzie skromny i stonowany. Ciało pań o sylwetce jabłka będzie świetnie się prezentowało w klasycznym stroju jednoczęściowym oraz monokini, które odpowiednio zatuszuje brzuszek. 

Kluczowy przy doborze odpowiedniego stroju kąpielowego jest również rozmiar biustu. Kobiety obdarzone niewielkimi piersiami powinny raczej decydować się na staniki plażowe wyposażone w poduszki push-up. Dobrze będą również wyglądać w kostiumach, które mają falbaniastą lub wzorzystą górę. Z kolei panie, które mają sporych rozmiarów biust, powinny zdecydować się na staniki plażowe, które mają dobrze wykonane i sztywne miseczki. Dzięki temu ich piersi nie będą się wylewały na boki i nie będą też się „majtały” podczas wodnych zabaw. Kobiety z obfity biustem powinny także unikać modeli z cienkimi ramiączkami.

Zobacz także: http://myszkowiec.com.pl/wplyw-jodu-na-nasze-zdrowie/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here