Prezent na urodziny dla koleżanki chociaż brzmi banalnie, może okazać się sporym wyzwaniem – zwłaszcza, jeśli nie znacie się jeszcze dostatecznie dobrze i nie jesteście ze sobą zbyt blisko. Co kupić, aby wypaść dobrze i nie popełnić żadnego faux pas? Spokojnie, jest na to kilka sprawdzonych sposób, które z pewnością  zagwarantują sukces. Na co się zdecydować?

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/prezent-na-urodziny-dla-kolezanki/

Nie każdej koleżance możesz kupić to samo

Prezent powinien być nie tylko dopasowany do charakteru danej osoby, ale i do relacji z jaką jesteś związana z tą osobą. Nie kupisz koleżance z pracy tego samego, co przyjaciółce, którą znasz od wielu lat. Jest to bardzo kluczowe, aby nie popełnić żadnej gafy. Jeśli będziesz trzymać się zasad savoir-vivre, wszystko pójdzie po Twojej myśli.

Na jaki prezent urodzinowy dla koleżanki się zdecydować?

Najbardziej istotne jest określenie na wstępie dwóch kluczowych rzeczy. Jest to budżet oraz charakter osoby, dla której organizujemy prezent. Jeśli nie mamy zbyt dużego budżetu, a wiesz, że Twoja przyjaciółka nie będzie urażona a wręcz przeciwnie, gdy zrobisz coś samodzielnie, od serca, to śmiało możesz sięgać po takie rozwiązania. Złym pomysłem będzie na decydowanie się na taką opcję dla osoby, której tak dobrze nie znamy. Mydło DIY, domowy peeling cukrowy lub breloczek do kluczy DIY dla koleżanki z pracy, może być bardzo nietrafione. Z tego typu prezentami lepiej jest być ostrożnym, jeśli do końca nie wiemy, jak dana osoba zareaguje na taki prezent.

Koleżanka, którą znasz od dawna

Tutaj opcji jest cały wachlarz. Jeżeli jest to Twoja najlepsza przyjaciółka możesz pozwolić sobie na szalone pomysły. Kup  jej seksowną bieliznę, ogromny kieliszek wina wielkości litrowej butelki, ręcznik z jej ulubionym hasłem, zabawne skarpety. Nie musi być to jednak prezent materialny. Postaw na coś co zapamięta na bardzo długo.Zamów jej męski taniec erotyczny! Śmieszne prezenty to naprawdę znakomity pomysł!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here