Twoje usta są małe lub wąskie? A może straciły jędrność, a ich kontur się zamazał? Rozwiązaniem jest zabieg wypełniania ust. Stosowany podczas niego kwas hialuronowy daje estetyczne, długotrwałe efekty. Kiedy warto zdecydować się na procedurę wypełniania ust kwasem hialuronowym?

Korekcja ust należy do grupy najczęściej prowadzonych usług w gabinetach medycyny estetycznej. Osobom zainteresowanym zabiegiem jak wypełnianie ust Katowice dają możliwość udania się do najlepszych lekarzy w regionie.

Na czym polega wypełnianie ust kwasem hialuronowym?

Zabieg wypełniania ust polega na wstrzyknięciu w nie kwasu hialuronowego. To wypełniacz, który występuje również w skórze. Jego celem jest jej nawilżanie, nadawanie elastyczności i jędrności.

Zabieg wypełniania ust kwasem hialuronowym jest prowadzony w celu poprawy wyglądu ust, dlatego nazywany jest także ich korekcją. Dostępne są procedury jak modelowanie, konturowanie ust kwasem hialuronowym oraz powiększanie ust w Katowicach oraz w innych miastach.

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym to bezpieczna, mało inwazyjna procedura, która trwa zaledwie kilkanaście minut. Efekty utrzymują się nawet do 6-12 miesięcy.

Korekcja ust – wskazania do zabiegu

Profesjonalne powiększanie ust katowice – to jeden z najchętniej wybieranych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej w Katowicach. Jego celem jest powiększenie małych ust, aby nadać im bardziej zmysłowy, kobiecy wygląd.

Zabieg przeprowadza się również wtedy, gdy usta wymagają korekcji kształtu, na przykład są asymetryczne i górna warga jest węższa od dolnej.

Z kolei konturowanie ust kwasem hialuronowym to zabieg skupiony na zaznaczeniu zamazanego na skutek starzenia konturu ust. Usta są wtedy pięknie podkreślone.

Ponadto zabieg wskazany jest w celu usunięcia zmarszczek przy ustach. W efekcie odzyskują one młody wygląd.

Wypełnianie ust Katowice – gdzie można skorzystać z zabiegu?

Zabiegi korekcji ust dostępne są w gabinetach i klinikach medycyny estetycznej. Procedura musi być wykonana przez lekarza.

Kobietom chcącym przeprowadzić powiększanie ust Katowice dają możliwość skorzystania z usługi w sprawdzonych klinikach, które cieszą się pozytywnymi opiniami. Z ofertami gabinetów prowadzących zabiegi wypełniania ust w Katowicach można zapoznać się bliżej na ich stronach internetowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here