Miłość powinniśmy okazywać sobie nawzajem każdego dnia, nie tylko raz w roku 14 lutego. Walentynki to jednak szczególna okazja, podczas której słowa „Kocham Cię” można wypowiedzieć w wyjątkowy sposób. W jaki? Za pomocą idealnego prezentu z okazji Święta Zakochanych. Jeżeli nie jesteśmy miłośnikami słodkich klimatów, świetnym rozwiązaniem będzie spędzenie Walentynek w ekstremalny sposób.

Źródło: https://www.poprostukasia.pl/walentynki-horror/

Maraton filmowy

Większość zakochanych par spędza Walentynki w kinie, lub w domowym zaciszu, urządzając sobie maraton filmowy. Jest to dość powszechna forma spędzenia tego wyjątkowego wieczoru. Jednak jeżeli taka propozycja jest dla nas zbyt nudna, warto rozważyć seans filmowy, podczas którego zobaczymy wyłącznie ulubione filmy grozy. Jest to opcja filmów walentynkowych w całkowicie nietypowym wydaniu.

Escape room

Jeżeli Twoja druga połówka lub Ty jesteś miłośnikiem wysokości, mamy do zaoferowania Ci inną formę ekstremalnych walentynek. Znacie zabawę w klimacie „escape room”? Jest to świetna rozrywka, która daje sporą dawkę emocji. Na czym polega taka zabawa? Zakochana para zostaje zamknięta w tajemniczym pomieszczeniu, aby mogli się z niego wydostać muszą ułożyć w całość wszystkie przygotowane dla nich wskazówki, a następnie po kolei otwierać kolejne skrytki, tak by dojść do rozwiązania zagadki.

Coś dla aktywnych par

Jeśli zarówno Ty, jak i Twoja druga połówka uwielbiacie aktywne spędzanie czasu ta propozycja jest dla was! Aby uatrakcyjnić sobie tak ważne święto, jakim są Walentynki, warto skorzystać z nietypowych sposobów. Mowa tutaj o jeździe quadem, wyścigu gokartami, czy przejażdżce monster truckiem. Kolejny ciekawy pomysł, jeżeli oczywiście nie boimy się wysokości to skok na bungee lub lot paralotnią we dwoje. Jeżeli planowaliśmy spędzić święto zakochanych ze znajomymi, wybierzmy się na paintball. Żeby świetnie się bawić, najpierw warto się zastanowić, czy na pewno taka forma rozrywki jest dla nas. Czy nie lepsza byłaby klasyczna randkę, której główną atrakcją byłaby romantyczna kolacja dla dwojga.

Zobacz też: http://myszkowiec.com.pl/w-jaki-sposob-wiekszosc-osob-spedza-walentynki/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here